Hotel Oasi Azzurra

Poloha a okolí

Oblíbený moderní plážový hotel Oasi Azzurra leží přímo u moře u vesničky San Saba na pobřeží Tyrhénského moře mezi Punta Faro a Capo Milazzo, v nejsevernější části ostrova Sicílie, pouhých 15 km od města Messiny. Letovisko je známé rovněž svými písečnými dunami, které jako by se opíraly o skalní útesy. Z hotelu je krásný pohled na Kalábrii a Liparské ostrovy, které jsou odtud snadno dosažitelné. San Saba je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro uskutečnění výletů do mnoha proslulých míst Sicílie. 

Vybavení

Bazén, vyhlášená rybí restaurace, bar, pizzerie, self-service, supermarket, boutique, prádelna, fitness, tenisový kurt, Wi-Fi, stolní tenis, hotelová pláž, kde je pro každý apartmán vyhrazen 1 slunečník a 2 lehátka, beach-volley, nabídky výletů lodí a autobusem, půjčovna motorek, kol, šlapadel a motorových člunů, možnost surfování a potápění. Od 15/6 do 15/9 je zajištěn bohatý zábavní program pro děti a pro dospělé.

Ubytování

Komplex vlastní celkem 60 nově zařízených apartmánů (z nichž 2 bezbariérové) s prostornými terasami, kuchyňským koutem, televizí, telefonem a koupelnou.

MONO - 1 - 2 os.

- obývací pokoj s manželskou rozkládací pohovkou
- možnost 3. lůžka za příplatek

BILO - 2 - 4 os.

- obývací pokoj s manželskou rozkládací pohovkou
- ložnice s manželskou postelí nebo 2 lůžky
- možnost 5. lůžka za příplatek

TRILO - 4 - 6 os.

- obývací pokoj s manželskou rozkládací pohovkou
- 2 ložnice s manželskou postelí nebo 2 lůžky
- možnost 7. lůžka za příplatek

Náš názor

Doporučujeme klientům, kteří chtějí poznat krásy ostrova, jelikož město San Saba je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro uskutečnění výletů do mnoha proslulých míst Sicílie.

Fotogalerie

Ceník

Slevy, podrobnosti k ceně

Slevy7=6 a 14=12 u pobytů od 01/06 do 01/08 a od 01/09 do 01/10; včasná rezervace sleva 15 % při objednání do 29/02, sleva 10 % při objednání do 31/03 a sleva 5 % při objednání do 30/04 (záloha 50 % splatná ihned při objednání; nevratná!)(slevy nelze kombinovat!); přistýlka (3. lůžko MONO, 5. lůžko BILO, 7. lůžko TRILO) děti do 6 let včetně zdarma (dětská postýlka 5 €/noc), děti 7-12 let včetně sleva 50 %, dospělý sleva 30 %

Hrazeno na místě: pobytová taxa

Možno za příplatek: polopenze 13 €/os/den; plná penze 23 €/os./den; využití kuchyňského koutu 5 €/den; výhled na moře 5 €/noc; skupinový transfer z/na letiště v Catanii 10 €; dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu za příplatek 16 - 25 € (podle období)

Poznámka: nástup na ubytování kdykoliv; min. pobyt 7 nocí, klubová karta (bazénový a plážový servis zdarma - podle dostupnosti) - v ceně

Info pro CK/CA: NETTO ceny

Facebook