Rezidence Alkantara

Poloha a okolí

Velmi oblíbený a zcela ideálně umístěný prázdninový komplex Alkantara splňuje všechna očekávání těch, kteří si přejí strávit dovolenou poblíž Taorminy - nejkrásnějšího města Sicílie. Leží totiž pouhých 8 km od jejího centra, kam pravidelně jezdí místní linková doprava (zastávka se nachází 700 m od recepce), a 1,5 km od centra proslulého turistického městečka Giardini Naxos se světoznámými vykopávkami. Nově vybavené apartmány jsou umístěny v moderních budovách obklopených středomořskou vegetací. Při odpočinku u bazénu se vám naskýtají nezapomenutelné pohledy nejen na Taorminu umístěnou na hoře Tauro, ale i na dýmající Etnu. Písčitou pláž s oblázky najdete 750 m od střediska.

Vybavení

Bazén se slunečníky a lehátky (až do vyčerpání míst), ze kterého je panoramatický výhled na Etnu, restaurace, bar, TV sál, recepce s bohatou nabídkou výletů, 2 tenisové kurty, dětský koutek a parkoviště. V červenci a srpnu je pro hosty připraven také zábavní program.

Ubytování

HP Standard - 1 - 3 os.

- dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
- koupelna s WC
- telefon, satelitní TV, vysoušeč vlasů, klimatizace, trezor, malý balkon nebo terasa

MONO - 1 - 2 os.

- obývací pokoj s manželským lůžkem nebo 2 samostatnými lůžky a kuchyňským koutem
- koupelna
- klimatizace, sat. TV
- balkon nebo terasa

BILO - 2 - 4 os.

- obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem
- ložnice s manželskou postelí nebo se 2 lůžky
- koupelna
- klimatizace, sat. TV
- balkon nebo terasa

BILO Superior - 2 - 4 os.

- obývací pokoj s kuchyňským koutem
- ložnice s manželskou postelí
- ložnice se 2 lůžky
- koupelna
- klimatizace, sat. TV
- balkon nebo terasa

TRILO - 4 - 6 os.

- obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem
- 2 ložnice s manželskou postelí nebo se 2 lůžky
- koupelna
- klimatizace, sat. TV
- balkon nebo terasa

Stravování

V hotelové části ubytování se snídaní, možnost dokoupení polopenze, v rezidenční části ubytování bez stravy, možnost dokoupení snídaně nebo polopenze.

Náš názor

Nově vybavené apartmány jsou umístěny v moderních budovách obklopených středomořskou vegetací, při odpočinku u bazénu se vám naskýtají nezapomenutelné pohledy nejen na Taorminu umístěnou na hoře Tauro, ale i na dýmající Etnu, písečná pláž s oblázky je vzdálena 750 m od střediska.

Fotogalerie

Ceník

Slevy, podrobnosti k ceně - hotel

Slevy7=6 u pobytů od 24/04 do 03/07 a od 11/09 do 31/10; včasná rezervace sleva 20 % při objednání do 29/02, sleva 15 % při objednání do 31/03 (neplatí pro pobyty v termínu 25/07-29/08; záloha 50 % splatná ihned při objednání; nevratná!)(slevy nelze kombinovat!); 3. osoba (na vyžádání) - dítě 0-3 roky zdarma, 4-12 let sleva 50 %; dospělý sleva 30 %

Hrazeno na místě: pobytová taxa

Možno za příplatek: polopenze 8 €/os./den 

Poznámka: nástup na pobyt kdykoliv; v období od 08/08-23/08 min. délka pobytu 7 nocí; dětská postýlka pro dítě do 3 let včetně zdarma (na vyžádání)

Info pro CK/CA: NETTO ceny

Slevy, podrobnosti k ceně - apartmány

Slevy7=6 u pobytů od 24/04 do 03/07 a od 11/09 do 31/10; včasná rezervace sleva 20 % při objednání do 29/02, sleva 15 % při objednání do 31/03 (neplatí pro pobyty v termínu 25/07-29/08; záloha 50 % splatná ihned při objednání; nevratná!)(slevy nelze kombinovat!)

Cena zahrnuje: ložní prádlo (výměna 1x za týden); ručníky (výměna každé 3 dny); klimatizaci nebo topení; závěrečný úklid, úklid po týdnu (kromě kuchyně)

Hrazeno na místě: pobytová taxa

Možno za příplatek: snídaně (bufet) 6 €/os./den; polopenze 18 €/os./den; denní úklid 15 €/MONO, 20 €/BILO, BILO Superior a TRILO 

Poznámka: nástup na pobyt kdykoliv, min. 7 nocí v termínu 08/08 - 23/08; dětská postýlka pro dítě do 3 let včetně zdarma (na vyžádání)

Info pro CK/CA: NETTO ceny

Facebook