Rezidence Tanca Torre

Poloha a okolí

Apartmány se nachází v městečku Isola Rossa, které je vzdáleno 50 km od přístavu Santa Teresa di Gallura, ve vyhlášené oblasti Costa Paradiso. Apartmány jsou umístěny ve dvoupatrových vilkách v obytných čtvrtích městečka Isola Rossa, kde se nachází mnoho obchůdků a restaurací i různé možnosti vyžití. Jednotlivé rezidence jsou v různých vzdáenostech od písečné pláže: 200 až 300 m. Výhodou lokality je blízkost více pláží v okolí, všechny písečné s pozvolným vstupem.

Vybavení

Parkoviště, v městečku kavárny, restaurace, pizzeria, obchody s potravinami, velké nákupní centrum, vše v blízkosti.

Ubytování

BILO B - 2 os.

- obytná místnost s kuchyňským koutem
- ložnice s dvojlůžkem
- sociální zařízení
- dvorek nebo terasa

BILO B1 - 2 - 4 os.

- obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem (rozkládací dvoujlůžko se využívá jen výjimečně, převážně u rodin s dětmi do 12 let, není komfortní)
- ložnice s dvojlůžkem
- sociální zařízení
- dvorek nebo terasa

TRILO C, C1 - 4 - 6 os.

- obytná místnost s kuchyňským koutem (u typů C1 navíc s rozkládacím dvojlůžkem (rozkládací dvojlůžko je bráno jako přistýlka využívá se jen výjimečně, převážně u rodin s dětmi do 12 let, není komfortní)
- ložnice s dvojlůžkem
- ložnice s dvěma postelemi
- sociální zařízení

Stravování

ubytování bez stravy, možnost dokoupení polopenze na místě

Náš názor

Residence jsou vhodné pro pobyty rodin s dětmi i pro skupiny. V okolí je několik pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody, ale i menší romantické pláže lemované skalami, které jsou vhodné pro potápěče. Apartmány mají verandu nebo zahrádku, místo k parkování a TV. Jsou komfortní a pohodlné, vhodné i pro náročnější klienty.

Fotogalerie

Ceník

Slevy, podrobnosti k ceně

Hrazeno na místě: vratná kauce 100 €/APT; závěrečný úklid (klient uklidí pouze kuchyňský kout) v APT B, B1 43 €/týden, v APT C, C1 55 €/týden; spotřeba energií 39 €/os. starší 6 let/týden

Možno za příplatek: povlečení a ručníky 12 €/os./výměna; dětská postýlka 20 €/týden; přistýlka: 30 - 50 €/týden dle období; malé domácí zvíře (na vyžádání): v APT B, B1 35 €/týden, v APT C, C1 45 €/týden; transfer z Olbie nebo Alghera: 1-4 os. 120 €, 5-8 os. 170 €/1 cesta, z Porto Torres 1-4 os. 100 €, 5-8 os. 140 €/1 cesta

Poznámka: nástup na ubytování kdykoliv; pobyt na min. 7 nocí, příjezd 17-19:30, odjezd do 10h; otevírací doba přijímací kanceláře 9 - 13h a 15:30 - 20:00 (na přijezd mimo otevírací dobu nutno upozornit předem)

Info pro CK/CA: NETTO ceny

Facebook