Rezidence Lungomare

Poloha a okolí

Apartmány se nachází v městečku Isola Rossa, které je vzdáleno 50 km od přístavu Santa Teresa di Gallura, ve vyhlášené pobřežní oblasti Costa Paradiso. Apartmány jsou umístěny ve dvoupatrových vilkách v obytných čtvrtích městečka Isola Rossa, kde se nachází mnoho obchůdků a restaurací i různé možnosti vyžití. Jednotlivé rezidence jsou v různých vzdálenostech od písečné pláže: 15 až 300 m. Výhled na moře.

Ubytování

BILO B, B1 - 2 - 4 os.

- obytná místnost s kuchyňským koutem (u typu B1 navíc s rozkládacím dvojlůžkem) (rozkládací dvoujlůžko se využívá jen výjimečně, převážně u rodin s dětmi do 12 let, není komfortní)
- ložnice s dvojlůžkem
- sociální zařízení
- balkon nebo terasa s výhledem na moře

TRILO C, C1 - 4 - 6 os.

- obytná místnost s kuchyňským koutem (u typu C1 navíc s rozkládacím dvojlůžkem) (rozkládací dvoujlůžko se využívá jen výjimečně, převážně u rodin s dětmi do 12 let, není komfortní)
- ložnice s dvojlůžkem
- ložnice s dvěma postelemi
- sociální zařízení
- balkon nebo terasa s výhledem na moře

Stravování

ubytování bez stravy, možnost dokoupení polopenze na místě

Náš názor

Rezidence jsou vhodné pro pobyty rodin s dětmi i pro skupiny. V okolí je několik pláží s jemným pískem a pozvolným vstupem do vody, ale i menší romantické pláže lemované skalami, které jsou vhodné pro potápěče. Tyto apartmány jsou střední kvality, mají výhled na moře, jsou vhodné pro rodinné i skupinové pobyty.

Fotogalerie

Ceník

Slevy, podrobnosti k ceně

Hrazeno na místě: vratná kauce 100 €/APT; závěrečný úklid (klient uklidí pouze kuchyňský kout) v APT B, B1 43 €/týden, v APT C, C1 55 €/týden; spotřeba energií 39 €/os. starší 6 let/týden

Možno za příplatek: povlečení a ručníky 12 €/os./výměna; dětská postýlka 20 €/týden; přistýlka 30 - 50 €/týden dle období; malé domácí zvíře (na vyžádání): v APT B, B1 35 €/týden, v APT C, C1 45 €/týden; transfer z Olbie nebo Alghera: 1-4 os. 120 €, 5-8 os. 170 €/1 cesta, z Porto Torres 1-4 os. 100 €, 5-8 os.; 140 €/1 cesta

Poznámka: nástup na ubytování kdykoliv; pobyt na min. 7 nocí, příjezd 17-19:30, odjezd do 10h; otevírací doba přijímací kanceláře 9 - 13h a 15:30 - 20:00 (na přijezd mimo otevírací dobu nutno upozornit předem)

Info pro CK/CA: NETTO ceny

Facebook