Kemp Baia Blu La Tortuga

Poloha a okolí

Kemp Village Baia Blu La Tortuga se nachází v blízkosti Santa Teresa di Gallura a Aglientu v regionu Gallura na severu Sardinie a je lehce dosažitelný z přístavů Olbia a Porto Torres.

Svou dovolenou můžete strávit v kempu Village Baia Blu La Tortuga buď v areálu kempu nebo v rekreační vesničce.

Kempová vesnička je schovaná ve stínu borovic a s přímým výhledem na pláž. Nabízí tak nádhernou podívanou barev a kontrastů sardského moře. Rekreační vesnička nabízí široký výběr mobilehomů se satelitní TV a klimatizací nebo karavany. Kemp nabízí 3 různé typy vyhrazených ploch, které jsou vybaveny elektrickou přípojkou, některé jsou v blízkosti moře s výhledem.

Vybavení

Residenti v Kempu Village Baia Blu La Tortuga mohou využít široké nabídky služeb:

 • pláž s přímým přístupem z kempu,
 • pronájem lehátek a slunečníků,
 • resturace/pizzerie s možností samoobsluhy, nabízí denně masité a rybí pokrmy,
 • café-bar,
 • supermarket,
 • obchod,
 • dobře vybavené dětské hřiště,
 • wellness centrum,
 • foto koutek a herna.

V nabídce je také celá řada sportů, které jsou podrobněji popsány v sekci o sportu a zábavě.

Internet
Pro hosty, kteří chtějí používat své počítače nebo tablety během své dovolené nabízí kemp WiFi síť pokrývající téměř celý kemp.
WiFi je za poplatek - přístup je prostřednictvím předplacených karet které lze zakoupit na recepci. Doba surfování se pohybuje od 15 minut až po celou délku vašeho pobytu v kempu.

Blu La Tortuga rovněž nabízí řadu dalších služeb:

 • pračky a sušičky na žetony
 • služby kempu
 • dobře vybavené dětské hřiště
 • herna
 • TV místnost
 • směnárna
 • ošetřovna
 • veřejné telefony
 • bezpečnostní schránky
 • půjčovna kol

Dog service
Obyvatelé kempu, kteří berou s sebou na dovolenou své čtyřnohé kamarády mohou využít také služeb pro psy - samoobslužný mycí prostor pro psy. "Dog Service" je poskytován s jednoduchými a jasnými instrukcemi jak použít servis a prodejní automaty se všemi nezbytnými mycími prostředky.

Ubytování

Baia Comfort - 2 - 4 os.

- obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem (plynový vařič, lednička s mrazákem, nádobí)
- ložnice s manželskou postelí
- ložnice se 2 lůžky
- koupelna se sprchou a WC
- druhá koupelna s WC
- vybavený altánek nebo terasa
- klimatizace, TV

Blu Romantic - 2 - 4 os. + 2 děti

- obytná místnost s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem (plynový vařič, lednička s mrazákem, nádobí)
- ložnice s manželskou postelí
- ložnice se 2 lůžky a vyvýšeným třetím lůžkem
- koupelna se sprchou, oddělené WC
- vybavený altánek nebo terasa
- klimatizace, TV

Baia Lux - 2 - 4 os. + 1 dítě

- obytná místnost s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem (plynový vařič, lednička s mrazákem, nádobí)
- ložnice s manželskou postelí
- ložnice se 2 lůžky
- koupelna se sprchou a WC
- vybavený altánek nebo terasa
- klimatizace, TV

Stravování

Ubytování bez stravy, možnost stravování v kempu.

Restaurace v kempu Village Baia Blu La Tortuga nabízí výběr z vynikajících jídel servírovaných přímo ke stolu nebo dostupné pomocí samoobslužného systému a možností vzít si jídlo s sebou.
Kuchaři připravují každý den masité a rybí pokrmy z tradiční místní a mezinárodní kuchyně, vždy používají čerstvé kvalitní produkty.
V kempu je také dostupná pizzerie s širokým výběrem pizz a možností nechat si zabalit jídlo s sebou.

Stravovací služby v kempu jsou doplňovány třemi café-bary: jeden je spojený s restaurací, bar "Le Vele" poblíž pláže a kiosek "Baia Tortuga" poblíž potápěčského centra na pláži.

V kempu je supermarket zásobovaný čerstvými potravinami, ovocem a zeleninou, sýry, uzeninami a nabízí široký výběr ze sardských produktů. V nabídce je také bezlepkové pečivo, včetně chleba, pizz, čerstvých těstovin a pečiva pro celiaky a všechny ostatní.
Supermarket se nachází uvnitř kempu a je snadno dostupný ze všech částí kempu.

Sport a volný čas

Moře a pláže nabízí možnost provozovat nejrůznější sporty.
Potápěčské centrum v kempu nabízí kurzy na různé úrovni a výlety/výpravy s průvodcem, během kterých prozkoumáte nádherné dno sardského moře.

Rekreační vesnička rovněž nabízí možnost provozovat různé vodní sporty jako:

 • windsurfing,
 • plachtění,
 • nebo další sporty např.: tenis, lukostřelba, fotbal a mnoho dalších.

Wellness centrum umožňuje hostům dovolenou plnou relaxu.

Kemp Village Baia Blu La Tortuga poskytuje přímý přístup na pláž hned vedle kempu. Část pláže je vybavena lehátky a slunečníky k pronájmu.

Pláže

Během dne je na pláži velký zábavní park pro dospělé a děti: ke kempu patří potápěčské a jachtařské středisko na pláži. Pláž u kempu má přímý přístup do nedalekého centra Vignola Mare, kam se můžete příjemnou procházkou dostat během několika minut.
Výhled z pláže je charakterizován skálou ve tvaru želvy, která dala název kempu Village Baia Blu La Tortuga a dále v horizontu je Aragonská věž, která je dominantou pobřeží.

Sardinie je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, zejména pro windsurfing a nadšence do jachet a ty, kteří se rádi potápějí a chtějí prozkoumat nádherné mořské dno. V kempu můžete provozovat tyto i jiné sporty nebo si jednoduše zúčastnit jiných rekreačních aktivit organizovaných zaměstnanci kempu.

Přirozená poloha kempu umožňuje obyvatelům provozovat širokou škálu sportů, zejména windsurfing, plachtění a potápění. Potápěčské centrum v kempu nabízí kurzy na různých úrovních vedených odbornými instruktory a organizuje výlety na člunech. Potápěčské centrum má také vybavení pro windsurfing.

Můžete také provozovat jiné sporty s příslušenstvím, které je dostupné na místě, jako třeba:

 • tenis,
 • fotbal,
 • volejbal,
 • lukostřelba.

Animační tým nabízí denní program událostí v kempu. Začíná se ráno lehkým cvičením na lekci aerobiku a pokračuje se hrami na pláži a aktivitami a turnaji pro děti a dospělé. Po aktivitách na pláži následují latinsko-americké tance s přípravou na večery se show, muzikály, kabaretem a různými představeními.

Služba Miniclub je dostupná denně v kempu nabízející dětem příjemné dny plné aktivit a her.

Okolní oblast nabízí mnoho příležitostí k výletům při objevování kultury, archeologie, jídla a vína a čistou radost a zábavu.

V blízkosti kempu můžete navštívit slavné Nuraghi, antické hroby titánů, nebo nádherné nedotčené pláže, jako je Spiaggia Monti Russu nebo Spiaggia Lu Littaroni.

Venkov Gallura nabízí procházky mezi korkovými duby a možnost objevovat chutě sardských pokrmů jako porceddu a slavnou polévku gallurese.

Také je možné zapůjčit si motorový člun a vyplout Ze Sant Teresa di Gallura a prozkoumat záliv Costa Smeralda a navštívit Baia Sardinia a nádherné souostroví Maddalena.

Fotogalerie

Ceník

Slevy, podrobnosti k ceně

Slevy: sleva 7=6, 10=8 a 14=11 při pobytu v termínu 09/04-28/05 a 12/09-19/10

Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií a vody, depozit

Hrazeno na místě: závěrečný úklid 70 € (v případě, že klient neuklidí sám; ubytování se zvířetem - povinný poplatek 35 €); pobytová taxa, klubová karta 1€/os./den (povinná v období 06/06-14/09)

Možno za příplatek: přistýlka pro dítě 3-11 let včetně - 10 €/os./den (lze jen v Romantic a Lux); povlečení 10 €/set/jednolůžko, 12 €/set/dvoulůžko; ručníky 10 € /set; dětská postýlka (do 2 let včetně) za 3 €/den (na vyžádání); snídaně dospělý (od 12 let) 10 €/den, dítě (do 11 let včetně) 8 €/den, polopenze dospělý 30 €/den, dítě 23 €/den, plná penze dospělý 36 €/den, dítě 28 €/den; pes 4-8,50 €/den (dle období; akceptována pouze s platným cestovním průkazem (do 40 cm) jen v Comfort a Lux - povinný poplatek za závěrečný úklid 35 €); druhé auto 6 €/den; druhá motorka 5 €/den; slunečník a dvě lehátka 8-23 €/den, klimatizace/topení 7 €/den; Wifi od 5 €/den

Poznámka: check-in 17:00-22:00, check-out 7:00-9:00; povinná koupací čepice do bazénu; v termínu 30/05-12/09 délka pobytu min. 7 nocí s nástupem v sobotu; jinak min. 3 noci s nástupem kdykoliv

Facebook