Rezidence Les Voiles Blanches

Poloha a okolí

Městečko Solenzara leží v ústí stejnojmenné řeky. Jde o malé lázeňské město s komerčním přístavem. Porto Vecchio s nejvyhlášenějšími plážemi ostrova je snadno dosažitelné po cca 40 min. jízdy směrem na jih (40 km).

Zcela nově vystavěná residence se nachází 200 m od krásné písečné pláže, 250 m od centra městečka Solenzara, přímo naproti místního jachetního přístavu. Residence nabízí velice prostorné a luxusní ubytování. V okolí se nachází spousta romantických zátok, pěší chodníčky přírodou s rozmanitou florou ale i klikaté silničky pro milovníky kol.

Vybavení

- Wifi zdarma na recepci, podzemní parkoviště (1 místo/1 aparmán), klimatizace/topení ve všech apartmánech

Ubytování

BILO - 2 - 4 os.

- obytná místnost se 2 rozkládacími lůžky+ kuchyňský kout (el. sporák, lednička, mikrovlnná trouba s grillem, myčka na nádobí)
- ložnice se 2 lůžky
- sprcha s toaletou

BILO - 4 - 6 os.

- obytná místnost se 2 rozkládacími lůžky+ kuchyňský kout (el. sporák, lednička, mikrovlnná trouba s grillem, myčka na nádobí)
- ložnice se 4 lůžky
- sprcha, oddělené WC

TRILO - 4 - 6 os.

- obytná místnost se 2 rozkládacími lůžky + kuchyňský kout (el. sporák, lednička, mikrovlnná trouba s grillem, myčka na nádobí)
- 2 ložnice se 2 lůžky
- sprcha, oddělené WC

Fotogalerie

Ceník

Slevy, podrobnosti k ceně

Slevy: sleva 20 % při objednávce pobytu na 2 po sobě následující týdny 

Hrazeno na místě: pobytová taxa; kauce 300 €/APT (kreditní karta akceptována od 15 €); závěrečný úklid 30 - 60 €/apartmán

Možno za příplatek: ložní prádlo - 10 €/1lůžko, 16 €/2lůžko, pronájem TV - 30 €/týden, 40 €/2 týdny; ručníky 6 €/os. (na vyžádání při rezervaci); dětská výbava 20 €/týden, 35 €/2 týdny (na vyžádání při rezervaci)

Poznámka: nástup na ubytování So-So (v BILO pro 4-6 os. možné i St-St-) mezi 17. - 20. hod., odjezd do 10 hod; WiFi na recepci; domácí zvířata zakázána

Facebook