Rezidence Costa Marina

Poloha a okolí

Residence leží cca 6 km od Porto Vecchia a cca 2,5 km od krásné pláže Palombaggia, další pláže v okolí. Je obklopena zahradou a macchiemi a nabízí tak klid pro odpočinek a relaxaci mezi mořem a horami. Její poloha je ideální pro výlety do okolí - navštívit můžete překrásné město Bonifacio, přístav Porto Vecchio, kamenné městečko Sartene nebo vyrazit na túru do pohoří Bavella.

Vybavení

- recepce, vyhřívaný bazén s lehátky, malá venkovní posilovna, telefon, soukromé parkoviště, domácí zvířata nejsou povolena

Ubytování

MONO F1 - 1 - 2 os.

- obytná místnost s dvojlůžkem (140 cm) nebo dvěma samostatnými lůžky (90 cm), skříní a plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem (2plotýnkový plynový vařič, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, nádobí)
- koupelna se sprchou a WC, fén na vlasy, žehlička, pračka u recepce (zdarma)
- trezor, satelitní TV, topení / klimatizace
- terasa se zahradním nábytkem a grilem, venkovní sprcha

BILO F2 - 2 - 3 os.

- obytná místnost s rozkládacím lůžkem, skříní a plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem (2plotýnkový plynový vařič, trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, nádobí, myčka)
- ložnice s dvojlůžkem (140 cm), skříň
- koupelna se sprchou a WC, fén na vlasy, holicí strojek, pračka, žehlička
- trezor, satelitní TV, topení / klimatizace
- terasa se zahradním nábytkem a grilem, venkovní sprcha

TRILO F3 - 4 - 5 os.

- obývací pokoj s rozkládacím lůžkem (130 cm) a plně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem (3plotýnkový plynový vařič, 1 plotýnka na elektřinu, trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, nádobí, myčka)
- ložnice s dvojlůžkem (140 cm), skříň
- ložnice se dvěma samostatnými lůžky (90 cm), skříň
- koupelna se sprchou, samostatné WC, fén na vlasy, holicí strojek, pračka, žehlička
- trezor, televizor, topení/klimatizace
- terasa se zahradním nábytkem a grilem, venkovní sprcha

Stravování

- ubytování bez stravy

Sport a volný čas

Vodní sporty možno provozovat na plážích Palombaggia (2,5 km) a Santa Giulia (cca 5 km), okolí také vhodné pro vyjížďky na kolech, tenisové kurty v Porto Vecchiu (6 km).

Náš názor

Residence leží v atraktivní lokalitě jihu Korsiky, jen pár kilometrů od nejkrásnějších pláží. Díky rodinné atmosféře se zde budete cítit velice dobře a prožijete zde klidnou a ničím nerušenou dovolenou. Nabízí úchvatnou dovolenou v klidném prostředí (celá residence má pouze 9 apartmánů), vhodné zejména pro páry a menší rodiny.

Fotogalerie

Podrobnosti o ceně

Ceny na rok 2020 na vyžádání v CA!
Facebook