Kemp Campo di Liccia ***

Poloha a okolí

Dobře vybavený kemp Campo di Liccia se nachází v klidném přírodním prostředí blízko přístavního města Bonifacio na jihu Korsiky. Kemp se rozkládá v olivovníkové zahradě o rozloze 5 ha. Nejkrásnější písečné pláže Korsiky se nachází cca 4 km od kempu. Kemp je velmi dobrým místem pro pasivní i aktivní odpočinek, protože poloha kempu z něj činí dobrý výchozí bod pro prozkoumávaní nedalekých hor i odpočinek na překrásných písečných plážích.

Vybavení

- bazén s brouzdalištěm, hřiště na pétanque, volejbal, stolní tenis, kulečník, obchod s potravinami, prádelna, restaurace, bar, pizzerie, WiFi, dětské hřiště a miniklub

Ubytování

MH Cottage Clim. - 4 - 6 os.

- obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem (vhodné pro děti do 15 let) a vybaveným kuchyňským koutem (plynový sporák, mikrovlnka, lednička s mrazákem, kávovar)
- ložnice s manželskou postelí
- ložnice se 2 lůžky
- koupelna se sprchou, oddělené WC
- terasa

MH Villa Riviera 3 ch. Clim. - 4 - 6 os.

- obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem (varná deska nebo plynový sporák, mikrovlnka, lednička s mrazákem, kávovar)
- ložnice s manželskou postelí
- 2 ložnice se 2 lůžky
- koupelna se sprchou, oddělené WC
- terasa nebo balkon

Stravování

- ubytování bez stravy, možnost využití služeb restaurace nebo baru

Sport a volný čas

Hosté mají k dispozici bazén s brouzdalištěm pro děti, hřiště na pétanque a volejbal, stolní tenis, kulečník, dětské hřiště a miniklub s animacemi pro děti. V resortu se také pořádají taneční večery, karaoke a sportovní soutěže, na pláži je možné si pronajmout vybavení na vodní sporty.

Ceník

Níže uvedené ceny jsou pouze orientační!
Ceny na rok 2020 na vyžádání v CA!

Slevy, podrobnosti k ceně

Slevy: sleva 14=11 a 21=14 v období 4.4.-4.7. a 29.8.-27.9.2020

Hrazeno na místě: vratná kauce 100 €/mobilehome, pobytová taxa cca 0,80 €/os./den; kauce za magnetickou přístupovou kartu, kauce na závěrečný úklid 95 €/mobilehome

Možno za příplatek: pračka 5,5 €/dávka, Wifi za poplatek; možnost pronájmu lůžkovin na místě 7,50 €/lůžko; 9 €/dvoulůžko; dětská postýlka 3,50 €/den; dětská židlička 1,50 €/den 

Poznámka: nástup na ubytování kdykoliv kromě úterý na min. 2 noci, v hlavní sezoně (4.7.-29.8.) nástup So-So a St-St na min 7 nocí; příjezd mezi 17.-19.h, odjezd mezi 8.-10.h;; domácí zvířata zakázána; parkování 1 vozu zdarma, další za poplatek (nutno hlásit předem, na externím parkovišti)

Info pro CK/CA: NETTO ceny