Hotel Mediterraneo ****

Poloha a okolí

Hotel se nachází v překrásné exotické zahradě plné nejrůznějších kaktusových rostlin a je vzdálený asi 1 km od pláže Citara a termálního aquaparku Poseidonovy zahrady a 1,5 km od centra městečka Forio. Hotelový komplex je složen z budovy s recepcí a dalších budov v privátní rozlehlé zahradě, depandanční budovy jsou umístěné za branami hotelové zahrady.

Vybavení

- hotelová recepce, restaurace s open-air posezením, snack bar, piano bar, zahrada o výměře více než 20 000 m2, sluneční terasa vybavená lehátky a slunečníky (možnost časné rezervace lehátka za poplatek), 'La Ninfea' Termální a Beauty centrum, společenská místnost, parkoviště, VLAN připojení, Wireless Internet, hlídání dětí za příplatek na vyžádání, hudební večer, svoz v časových intervalech na pláž Citara zdarma, 2 venkovní termální bazény a 1 krytý termální bazén s různými teplotami vody (26-38°C), venkovní Kneippův bazén

Ubytování

HP Depandance - 1 - 3 os.

Pokoje v depandancích jsou umístěné v samostatných budovách mimo zahradu hotelového areálu - Villa Ignazio a Chalet de los Agrumi, které jsou vzdálené 250-800m od recepce. Hosté mohou využívat veškerých služeb hotelového koplexu.

HP Standard - 1 - 3 os.

- pokoje jsou rozmístěny v zahradě (max. 300m od recepce) v patrových či přízemních budovách nebo bungalovech
- vlastní sociální příslušenství (sprcha), fén
- TV, topení, telefon
- klimatizace a trezor za příplatek

HP Superior - 1 - 3 os.

- pokoje se nachází v budově s recepcí a v budovách v zahradě v těsné blízkosti hlavní budovy s recepcí
- jsou prostornější, mají modernější vybavení, minibar a klimatizaci v ceně
- vlastní sociální příslušenství (sprcha), fén
- TV nebo LCD/SAT-TV
- minibar, trezor, topení, klimatizace, telefon
- výhled do zahrady

Stravování

Polopenze v ceně: snídaně formou bufetu; večeře servírované, výběr z několika menu a salátový bufet.

Sport a volný čas

- potápění - lokality vhodné pro začátečníky i pokročilé např. Secca delle Formiche, Scoglio della Nave di Punta Imperatore, La parete di Sant'Angelo, Punta Pizzicato, la Scarrupata...
- jízda na koni
- výlety s kulinářskou tématikou (jídlo, víno); zdejší víno je vyjímečné tím, že je pěstováno na sopečné půdě - ta dodává vinné révě jedinečnou chuť
- trekking, pěší turistika mezi kaštanovými háji, vinicemi a citrusovými sady, mezi Středozemním mořem a svěžími lesy
- nakupování - obchůdky místních řemeslníků nabízí ručně malovanou keramiku, připomínající legendární hrad Aragonese - symbol Ischie; dále můžete vidět také koření, bylinky, domácí likéry a místní produkty
- exkurze (celodenní/půldenní výlet minibusem po Ischii; SORRENTO, AMALFI, POSITANO, RAVELLO; POMPEI, SORRENTO, AMALFI; Pompeje, Vesuv; Herculaneum, Paestum; Neapol autobusem; Caserta, Montecassino; Napul'é - pěšky; Ischia na rybářské loďce; Procida; Capri na loďce)

Náš názor

Jedná se o velmi pěkný hotelový komplex, pokoje superior jsou umístěné v hl. budově s recepcí a v budovách těsně u hl. budovy. Standardní pokoje se nacházejí v zahradních přízemních i patrových budovách rozmístěných kolem bazénu, kolem budovy s recepci a v zahradě - nejvzdálenější pokoje se nacházejí cca 250m od budovy s recepcí.

K dispozici jsou dva velké venkovní termální bazény, 1x knejp bazén, 1x vnitřní termální bazén, kosmetické a termální centrum. Vybavena sluneční terasou, krásnou exotickou a prostornou zahradou na procházky.

Fotogalerie

Ceník

Slevy, podrobnosti k ceně

Slevy z ceny za osobu: dítě 0-1 rok zdarma; 3. a 4. lůžko dítě 2-11 let sleva 40 %, dospělý sleva 20 %

Hrazeno na místě: pobytová taxa

Možno za příplatek: jednolůžkový pokoj - 13 €/noc; klimatizace 15/06-15/09 - 6 €/noc (u HP Superior v ceně)

Poznámka: nástup kdykoliv, pobyt na min. 5 nocí, v termínu 08-22/08 min. 7 nocí; zdarma transfer na pláž a do Poseidonových zahrad (dle jízdního řádu)

Info pro CK/CA: NETTO ceny

Facebook