Hotel Aragonese ***

Poloha a okolí

Menší rodinný hotel obklopený tropickou vegetací má velmi výhodnou pozici: nachází se na klidném vyvýšeném místě a zároveň nedaleko historického centra městečka Ischia Ponte s impozantním Aragonským hradem (cca 400 m). Nejbližší písčité pláže je cca 600 m od hotelu, autobusová zastávka cca 100 m. Nejbližší písčité pláže je Spiaggia dei Pescatori a nedaleko je také pláž Cartaromana, kde do moře pramení teplé termální prameny a je odtud krásný výhled na protilehlý Aragonský hrad.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, společenská místnost s TV, WiFi ve společných prostorách zdarma, sluneční terasa se slunečníky a lehátky na střeše hotelu s krásným výhledem na moře, venkovní termální bazén v krásné tropické zahradě s teplotou cca 30° - 34 °C se slunečníky a lehátky.

Ubytování

HP Standard - 1 - 4 os.

- dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek
- koupelna s WC, telefon, TV/SAT
- většina pokojů má balkón nebo terasu
- pokoje s výhledem na bazén nebo s panoramatickým výhledem za příplatek

Stravování

Polopenze: snídaně - kontinentální (pečivo, máslo, marmeláda, suchary, salám/šunka, sýr; káva, kapučíno, čaj, mléko, džus, na vyžádání vejce, ovoce atd.); večeře - servírovaná, jednotné menu (první chod, druhý chod s přílohou, desert; na vyžádání možná variace)

Náš názor

Jedná se o velice příjemný hotel, který má rodinné vedení. Hotel je vhodný ke strávení klidné dovolené. Velmi oblíbený hotel mezi českou klientelou. Klienti oceňují také dobrou ,,strategickou" polohu hotelu nedaleko historického centra městečka Ischia Ponte s impozantním Aragonským hradem.

Fotogalerie

Ceník

Slevy, podrobnosti k ceně

Slevy z ceny za osobu: 3. a 4. lůžko dospělý - sleva 20 %; 3. lůžko děti 2-12 let zdarma; 4. lůžko děti 2-12 let - sleva 50 %

Hrazeno na místě: pobytová taxa

Možno za příplatek: výhled na bazén nebo panoramatický výhled 3 €/os./noc; nápoje (0,5l vody a 0,25 l vína) 4 €/os./den 

Info pro CK/CA: NETTO ceny

Facebook