Rezidence Open

Poloha a okolí

Residence leží v letovisku Golfe Juan cca 300m od pláže a přístavu. Skládá se z několika budov s moderně vybavenými apartmány. Součástí komplexu je bazén a velká, pečlivě udržovaná zahrada. Skládá se z hlavní, 5-ti podlažní budovy se dvěma výtahy a 6-ti malých 2-patrových budov (bez výtahu).

Vybavení

Venkovní nevyhřívaný bazén a dětský bazén, venkovní parkoviště, podzemní parkoviště za poplatek (omezená kapacita), TV na každém pokoji, petanque, dětský klub (4-11 let) zdarma.

Za poplatek: stolní tenis, billiard, stolní fotbal, fitness centrum, prádelna, lehátka u bazénu, Wi-Fi (u recepce a ve většině apartmánů), trezor, podzemní parkoviště (omezená kapacita), lehátka a slunečníky na pláži, vybavení pro děti (postýlka, židlička, vanička), pronájem lůžkovin a ručníků, domácí zvířata malého vzrůstu.

Ubytování

MONO CAB - 2 - 4 os.

- obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem (elektrický sporák, lednička, myčka na nádobí, nádobí)
- spací kout s manželskou postelí
- koupelna s WC
- vybavená terasa 

BILO Supérieur - 2 - 4 os.

- obytná místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem (elektrický sporák, trouba, lednička, myčka na nádobí, nádobí)
- ložnice se 2 lůžky nebo 1 dvoulůžkem
- koupelna s WC
- vybavená terasa

Fotogalerie

Ceník

Slevy, podrobnosti k ceně

Slevy: sleva 20 % při pobytu min. 14 dní v období do 01/08 (konec pobytu) a od 12/09 

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí; TV; přístup k bazénu (duben-říjen)

Hrazeno na místě: vratná kauce 300 €/APT, pobytová taxa 2,30 €/os./den; ekotaxa 0,20 €/os./den

Možno za příplatek: závěrečný úklid - od 62 € (na vyžádání; kuchyň uklízí klient; v případě neuklizeného APT bude částka stržena z kauce); ložní prádlo 12 €/os.; ručníky - 8 €/os.; domácí mazlíček 60 €/týden a déle nebo 12 €/noc (u pobytů na méně než 7 nocí) (na vyžádání při rezervaci; při příjezdu nutno předložit očkovací průkaz; psi musí být v areálu na vodítku); podzemní garáž 38 €/týden (omezený počet míst)

Poznámka: nástup na ubytování So-So; příjezd po 17-20h; odjezd do 10h

Facebook