Hotel Fabricia ****

Poloha a okolí

Elegantní hotel Fabricia se nachází v Portoferraiském zálivu v krásném přírodním prostředí plném olivových hájků a vinic. Hotel leží v chráněné oblasti blízko moře aje obklopený parkem o rozloze 42 km2. Hotel je význačný typickou venkovskou toskánskou architekturou, nicméně je moderně vybaven. Poloha hotelu je ideální pro milovníky outdoorových sportů a turistiky. Zhruba 10 minut jízdy od hotelu leží golfové hřiště.

Vybavení

Recepce, bar, restaurace, Wi-Fi v hale, plavecký bazén se slunečníky a lehátky, venkovní vířivka, 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, hřiště na bowls, ping-pong, dětský koutek, fitness koutek, miniklub, parkoviště, konferenční prostory.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 82 pokojích pro 2-4 osoby, z nichž je výhled do zahrady, na mořskou stranu nebo na moře. Hotelové pokoje jsou umístěny ve více budovách v celém areálu.

HP - 2 - 4 os.

- dvoulůžkový pokoj
- vlastní koupelna s WC
- klimatizace, TV a minibar
- většina pokojů má také balkon nebo terasu

Stravování

V ceně ubytování je snídaně, ale je možné dokoupit polopenzi nebo plnou penzi - snídaně formou bufetu, oběd a večeře - tříchodové menu.

Sport a volný čas

Hostům je k dispozici menší soukromá pláž s plážovým servisem, dále také tenisové kurty, plavecký bazén se slunečníky a lehátky, venkovní vířivka, hřiště na bowls, ping-pong nebo hřiště na plážový volejbal. Pro děti je k dispozici miniklub a dětský koutek. Hosté také mou využít možnost zapůjčení kol nebo navštívit fitness koutek.

Fotogalerie

Ceník

Slevy, podrobnosti k ceně

Slevy: včasný nákup 5% při objednávce min. 30 dní před příjezdem; plná penze za cenu polopenze od 26/08/2019 a do 30/07 a od 26/08/2020 ubytování s plnou penzí za cenu ubytování s polopenzí (platí pouze pro pobyty na 14 a více nocí); přistýlka - dospělý sleva 15 %; dítě 11-17 let sleva 30 %, dítě 2-10 let sleva 50 %

Cena zahrnuje: ubytování se snídaní, plážový a bazénový servis (slunečník a lehátko), tenis, WiFi

Možno za příplatek: polopenze 15 €/den, plná penze 30 €/den (nelze v období 10/04-23/05 a 12/09-18/10); domácí zvíře 10 €/den

Poznámka: nástup na ubytování kdykoliv; v období 20/06-22/08 pobyt min. 3 dny; příjezd 14-19h; odjezd do 10h

Info pro CK/CA: NETTO ceny

Facebook