najdete nás na facebooku

Novinky

Corsica Ferries - Kvalita

Filosofií společnosti je neustálé zlepšování služeb klientům. 12.září 2000 byl společnosti Corsica Ferries a Sardinia Ferries udělen certifikát ISO 9002 pro přepravu osob a zboží na všech linkách celého jejího loďstva. Pro personál společnosti se však nic nemění, protože již dlouhou dobu je jedinou jeho prioritou úplná spokojenost všech klientů. To se týká všech činností, od rezervace a prodeje lodních lístků přes nalodění, stravování, ubytování a celkového servisu na palubách všech lodí společnosti.

PASCAL LOTA - NOVÁ VLAJKOVÁ LOĎ 2017

V listopadu 2015 koupila společnost loď od námořní společnosti Tallink Silja Line a pojmenovali ji Pascal Lota po zakladateli společnosti.
Je to třináctá loď flotily a po kompletní rekonstrukci pluje od 1. června 2017.
Díky své velikosti, kapacitě a designu je Pascal Lota vlajkovou lodí naší flotily.

MEGA EXPRESS - Nové lodě nového tisíciletí !

Více jak 1 000 osob včetně korsické delegace asistovalo 25 března 2000 v loděnici v italském Livornu slavnostnímu spuštění na moře prvního z našich dvou Mega-Express. Koncepce nového Mega-Express představuje dvojí výhodu - Express ve dne a Cruise-ferry v noci. Plaví se rychlostí 29 uzlů, tedy dvakrát rychleji než klasické lodě ferries, přepravuje své pasažéry ve dne v noci za velmi komfortních podmínek. Má 300 kabin s 1200 lůžky, několik restaurací, bary, butiky, dětský koutek a bazén. To vše za skvělou cenu bez expresního příplatku za rychlost. A navíc vyplouvá za každého počasí bez ohledu na stav moře.

Rychlost - komfort - jisté odjezdy - atraktivní ceny. To je přesně to, co jsme vám chtěli nabídnout. Loď, která je 176 m dlouhá, pojme 1.756 pasažérů a 550 automobilů. 23 září 2000 byl se stejným úspěchem spuštěn na moře druhý Mega-Express.

Oba Mega-Express zajišťují například od roku 2001 přejezdy mezi Bastia - Nice za 4h15, mezi Livorno -Bastia za 2h 30 a na Sardinii dorazí z Livorna za 5h a 45 minut.

Sezóna 2005 je obohacena o novinky:

Na přejezdech Toulon, Nice - Korsika a zpět - zvýšení kapacity přepravovaných osob a aut s Mega Express 1 a 2
2 odjezdy denně z Toulon
4 odjezdy denně z Nice
Toulon: zaveden Jackpot pouze pro auto, který nahrazuje Jackpot pro auto + 2 osoby.
Nice: s platností od 1.dubna 2004 zrušen příplatek Express pro Mega Express
Savona: až 4 odjezdy denně s loděmi Cruise a Corsica Express s nočními přejezdy po celý rok.
Livorno: přejezdy do Bastia stále s loděmi Shuttle. Až 4 odjezdy denně.