najdete nás na facebooku

Služby

Vážení klienti,

pokud se rozhodnete pro dovolenou na Korsice, Sardinii, Elbě, Ischia nebo Sicílii, můžeme Vám nabídnout následující služby, které je možné objednat i jednotlivě nezávisle na sobě.

Také v tomto roce můžete vybírat z široké škály ubytování na KorsiceSardinii, Elbě, Sicílii a Ischii a nově jsme nabídku rozšířili o ubytování na Francouzké riviéře.
I nadále s námi můžete poznávat krásy Korsiky, Francie a Itálie prostřednictvím skupinových pobytově-poznávacích zájezdů, které jsme pro Vás připravili. Novinkou letošního roku je pobytově-poznávací zájezd do Paříže, Gruzie, Bali - Jáva ,nebo Kubu. Pro více informací pište zde.
Potřebujete-li zajistit pouze přepravu, nevadí, rádi Vám pomůžeme s vyhledáním trajektových, leteckých i autobusových spojení podle Vašich přání.

 

Ubytování s vlastní dopravou

Nabízíme ubytování v hotelech, rezidencích a kempech na různých zajímavých místech ostrovů ve všech cenových kategoriích. Nabídka hotelových pokojů, apartmánů, bungalovů a mobilehomů je určena nejen individuálním turistům, ale i skupinám, které mají zvýhodněné ceny.

Ubytování můžete vyhldedat zde: Korsika, Sardinie, Elba, Sicílie a Ischia.

 

Lodní lístky

Zajišťujeme za velmi výhodných podmínek lodní lístky od společností Corsica Sardinia Ferries, MOBY lines, ANEK Italia, Grimaldi a ve spolupráci s partnery mnoha dalších lodních společností po celé Evropě. Rádi Vám pomůžeme při výběru nejvýhodnějšího lodního spojení, proto nás neváhejte kontaktovat. Při včasné rezervaci můžeme zajistit i velmi výhodné akční tarify typu Jackpot, Super Best Price aj.
Skupinám od 25 osob poskytujeme speciální skupinové ceny.

Bližší informace o trajektech a jejich rezervaci naleznete zde >>>.

 

Zájezdy

Již 19. sezónu pořádáme velmi úspěšné pobytově poznávací zájezdy na Korsiku a Sardinii. Při těchto zájezdech je ubytování zajištěno na jednom místě, odkud jsou pořádány výlety, během kterých poznáte nejkrásnější místa ostrovů. Dále zajišťujeme na Korsiku, Sardinii i Elbu mnoho pobytových, poznávacích i tématických zájezdů (cyklozájezdy, pobyty s potápěním, přechody hor apod.).
V naší nabídce zájezdů naleznete každoročně i několik zajímavých novinek za pobytem i poznáním nových destinací. Více naleznete na našich stránkách. 

Zájezd můžete vyhledat zde >>>.

 

Okružní plavby

Pokud hledáte úplně jiný a netradiční typ dovolené, zkuste naši nabídku okružních plaveb luxusními loděmi po celém světě. Ve spolupráci s Costa Cruise, která plavby pořádá již od roku 1948, Vám nabízíme bezmála 250 destinací po celém světě, které jsou součástí více než 100 tras.

Více informací nalezdente zde >>>.

 

Letenky

Pokud budete mít zájem cestovat na ostrovy nebo do jiných destinací letecky, rádi Vám zprostředkujeme výhodnou letenku.

Více informací nalezdente zde >>>.

 

Pronájem auta

Přiletíte-li do místa své dovolené letadlem nebo přijedete-li vlakem nebo linkovým autobusem a budete-li se chtít pohybovat nezávaisle na vlastní pěst, zajistíme Vám půjčení vozu.

Více informací nalezdente zde >>>.

 

KAM DÁL?

Organizované zájezdy zde >>>

Výběr ubytování s vlastní dopravou

Korsika
- Sardinie
- Elba
- Ischia
- Sicílie
- Francouzská riviéra
- Řecko

 Trajekty

- informace
- pošli poptávku

Okružní plavby

- informace a rezervace
- pošli poptávku

Ostatní

- Rezervace auta
- Rezervace letenky

Kontakty

- Kontakty - poslat dotaz
- Poslat poptávku

 

- Důležité dokumenty CA IBIS, CK ANTLOVÁ s.r.o.
- Informace o nás