najdete nás na facebooku

Služby

Vážení klienti,

pokud se rozhodnete pro dovolenou na Korsice, Sardinii, Elbě, Ischii, Sicílii nebo na Francouzské riviéře, můžeme Vám nabídnout následující jednotlivé služby.

Také v tomto roce můžete vybírat z široké škály ubytování na KorsiceSardinii, Elbě, Sicílii a Ischii a nově jsme nabídku rozšířili o ubytování na Francouzké riviéře.
I nadále s námi můžete poznávat krásy Korsiky, Francie a Itálie prostřednictvím skupinových pobytově-poznávacích zájezdů, které jsme pro Vás ve spolupráci s našimi partnery připravili. Pro více informací pište zde.
Potřebujete-li zajistit pouze přepravu, nevadí, rádi Vám pomůžeme s vyhledáním trajektových nebo leteckých spojení podle Vašich přání.

 

Ubytování s vlastní dopravou

Nabízíme ubytování v hotelech, rezidencích a kempech na různých zajímavých místech ostrovů ve všech cenových kategoriích. Nabídka hotelových pokojů, apartmánů, bungalovů a mobilehomů je určena nejen individuálním turistům, ale i skupinám, které mají zvýhodněné ceny.

Ubytování můžete vyhledat zde: Korsika, Sardinie, Elba, SicílieIschia a Francouzská riviéra.

 

Lodní lístky

Zajišťujeme za velmi výhodných podmínek lodní lístky od společností Corsica Sardinia Ferries, MOBY lines, ANEK Italia, Grimaldi Lines a ve spolupráci s partnery mnoha dalších lodních společností po celé Evropě. Rádi Vám pomůžeme při výběru nejvýhodnějšího lodního spojení, proto nás neváhejte kontaktovat. Při včasné rezervaci můžeme zajistit i velmi výhodné akční tarify typu Jackpot, Super Best Price aj.
Skupinám od 25 osob poskytujeme speciální skupinové ceny.

Bližší informace o trajektech a jejich rezervaci naleznete zde >>>.

 

Zájezdy

Již 20. sezónu Vám nabízíme velmi úspěšné pobytově poznávací zájezdy na KorsikuSardinii a do dalších destinací od našich partnerů. Při těchto zájezdech je ubytování zajištěno zpravidla na jednom místě, odkud jsou pořádány výlety, během kterých poznáte nejkrásnější místa ostrovů. Dále nabízíme mnoho poznávacích i tématických zájezdů (cyklozájezdy, pobyty s pěší turistikou, přechody hor apod.).
V naší nabídce zájezdů naleznete každoročně i několik zajímavých novinek za pobytem i poznáním nových destinací. Více naleznete na našich stránkách. 

Zájezdy můžete vyhledat zde >>>.

 

Letenky

Pokud budete mít zájem cestovat na ostrovy nebo do jiných destinací letecky, rádi Vám zprostředkujeme výhodnou letenku.

Více informací naleznete u jednotlivých ostrovů, případně nás neváhejte kontaktovat na ckibis@ckibis.cz.

 

Pronájem auta

Přiletíte-li do místa své dovolené letadlem nebo přijedete-li vlakem nebo linkovým autobusem a budete-li se chtít pohybovat nezávaisle na vlastní pěst, zajistíme Vám půjčení vozu.

Více informací naleznete zde >>>.

 

KAM DÁL?

Organizované zájezdy zde >>>

Výběr ubytování s vlastní dopravou

Korsika
- Sardinie
- Elba
- Ischia
- Sicílie
- Francouzská riviéra

 Trajekty

- informace
- pošli poptávku

Ostatní

- Rezervace auta

Kontakty

- Kontakty - poslat dotaz
- Poslat poptávku

 

- Důležité dokumenty CA IBIS, CA s názvem "CK ANTLOVÁ" s.r.o.
- Informace o nás