najdete nás na facebooku

Slevy

VYUŽIJTE NÁŠ SYSTÉM SLEV A UŠETŘETE!

 

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP do 19.12.2018

Do 19.12.2018 sleva 5 % na ubytování ze základní ceny (neplatí u NETTO cen) a 3 % z jízdného u trajektových lístků, od 20.12.2018 do 31.03.2019 neúčtujeme poplatek za rezervaci trajektu ve výši 3-7 € (dle trajektové společnosti) a slevu 3 % ze základní ceny ubytování s vlastní dopravou (neplatí u NETTO cen!), které je přímým katalogovým produktem CA Ing. arch. Irena Antlová – IBIS (dále jen CA IBIS). UPOZORNĚNÍ! Slevy ubytování nelze kombinovat se slevami od ubytovatelů (vždy je poskytována ta výhodnější)!

 

3-7 €   3-5 % 

 

SLEVY PRO VĚRNÉ KLIENTY

Při opakovaném nákupu Vám jako věrným klientům poskytneme slevu 3 % ze základní ceny ubytování s vlastní dopravou (neplatí u NETTO cen!), které je přímým katalogovým produktem CA IBIS, a slevu 3 % z jízdného u trajektových lístků společností Corsica-Sardinia Ferries, MOBY lines a ANEK lines (pouze z jízdného bez tax a poplatků).
Do 31.3.2019 Vám při rezervaci ubytování s vlastní dopravou jako odměnu za věrnost poskytneme slevu za včasný nákup zvýšenou o 1%, tj. celkem 4-6 % z ceny ubytování, které je přímým katalogovým produktem CA IBIS.

 

3 % 3-6 %

 

DĚTI ZDARMA A SLEVY PRO DĚTI

Trajektové lístky - děti do 2 let mají přepravu zdarma, děti do 4 let cestují pouze za cenu tax a poplatků, děti do 12 let hradí poloviční jízdné, taxy a poplatky v plné výši.
Ubytování – děti do 4 let mají ubytování ve většině ubytovacích kapacit zdarma.
 

SLEVY PRO SENIORY

Všichni senioři mohou využít jedinečné příležitosti speciálních slev pro osoby starší 60 let a to 5 % ze základní ceny ubytování, které jsou přímým katalogovým produktem CA IBIS. 

 

5%

 

SLEVY PRO NOVOMANŽELE

Jako svatební dárek jsme připravili pro všechny páry, které uzavřely sňatek v tomto roce, slevu 5 % ze základní ceny ubytování, které jsou přímým katalogovým produktem CA IBIS (nutno předložit kopii oddacího listu). 

 

5%

 

SLEVY PRO UČITELE

Učitelé jsou do jisté míry omezeni ve výběru své dovolené prázdninami, zaslouží si proto cenová zvýhodnění právě v období hlavní sezóny. Připravili jsme tedy pro učitele a profesory základních a středních škol v termínech 01/07 - 31/08 slevu 5 % ze základní ceny ubytování, které jsou přímým katalogovým produktem CA IBIS.
 
5%

 

SLEVY PRO DRŽITELE ZTP

Pro všechny držitele průkazu ZTP jsme nachystali 5 % slevu ze základní ceny ubytování, které jsou přímým katalogovým produktem CA IBIS.

 

5%

 

SLEVY PRO KOLEKTIVY

Pokud se domluvíte se svými příbuznými nebo přáteli (minimálně 12 osob), že strávíte dovolenou spolu, zakupte si ji najednou a my Vám poskytneme 5 % slevu ze základní ceny ubytování, které jsou přímým katalogovým produktem CA IBIS, a 3 % z jízdného u trajektových lístků společnosti Corsica-Sardinia Ferries, MOBY lines, ANEK lines a Grimaldi Lines (pouze z jízdného bez tax a poplatků).

Slevy nelze uplatňovat u již zvýhodněných skupinových cen.

 

5%

 

BONUSY PŘI REZEVACI POBYTU S VLASTNÍ DOPRAVOU

- při zakoupení týdenního ubytování na Korsiku MAPA OSTROVA a KAPESNÍ SLOVNÍČEK pro Vás

 

PODMÍNKY PRO POSKYTNUTÍ SLEV

- slevy nelze vzájemně kombinovat či sčítat
- v případě nároku na více slev je vždy poskytnuta ta sleva, která je pro zákazníka nejvýhodnější
- sleva je poskytována ze základní ceny služby, ve které nejsou zahrnuty příplatky a pobytová či korsická dopravní taxa
- upozorněte prosím prodejce předem, že budete uplatňovat příslušnou slevu z ceny pobytu
- slevu nelze uplatnit dodatečně
- případné slevy, vyhlášené CA IBIS po datu podpisu Závazné přihlášky - Cestovní smlouvy nebo po úhradě faktury
  zákazníkem, nezakládají právo zákazníka na zlevněnou cenu
- všechny výše uvedené slevy se nevztahují na produkty pořádané ve spolupráci s partnerskými CK - viz informace
  v katalogu nebo aktuálním ceníku u jednotlivých kapacit a zájezdů