Termální lázně Maďarska - Sárvár, Hevíz, Bükfürdo

Přehled

Stava:Polopenze
Doprava:Autobus

Ceny

Kód Položka Cena
HU688-20-3 Cena za osobu 4 800,-
HU688-20-4 Cena za osobu 4 800,-
HU688-20-2 Cena za osobu 4 800,-

Informace

Trasa zájezdu

Šoproň – zámek Fertöd - Bük – Bükfürdö – Köszeg – Hévíz – Keszthely – Sárvár

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd z ČR v ranních hodinách (9:00 hod), průjezd Rakouskem. Prohlídka města ŠOPROŇ na rakousko-maďarské hranici, dokonale zachované středověké jádro s hradbami, gotickými domy, kostely a kláštery. Barokně-rokokový zámek FERTÖD je přezdíván maďarské Versailles, podle něhož byl tento honosný palác vystavěn maďarským magnátem Miklósem Esterházym. Stejně jako Versailles, je i Fertöd obklopen rozsáhlým francouzským parkem. Odpoledne městečko BÜK, ubytování, večeře v restauraci - typické maďarské speciality.

2. den zájezdu
Po snídani krátký výlet za poznáním pohraničního opevněného města KÖSZEG se starobylým hradem a nesmírně zajímavým muzeem marcipánu. Poté již celodenní koupání a relaxace v termálních lázních BÜKFÜRDÖ s nespočtem relaxačních i zážitkových bazénů. Zdejší termální léčivá voda je bohatá na minerály, díky čemuž je koupání doporučováno na poruchy pohybového ústrojí, poúrazové terapie a léčení nemocí páteře. Pitné kůry pomáhají při zažívacích potížích. Maďarské speciality, nocleh.

3. den zájezdu 
Celodenní výlet a koupání v přírodních termálních lázní HÉVÍZ. Zatopený vyhaslý sopečný kráter s mírně radioaktivní vodou o teplotě až 33°C s obsahem síry a dalších minerálů. Zdejší voda má blahodárné účinky na kloubová onemocnění, revmatické a gynekologické potíže. Pitné kůry opět napomáhají při zažívacích potížích. Možnost nákupů typického maďarského vína a klobásů. Cestou na ubytování prohlídka malebného města KESZTHELY na břehu jezera Balaton a honosného barokního paláce osvíceného rodu Festetics. Večeře a návrat na nocleh.

4. den zájezdu 
Po snídani moderní termální lázně SÁRVÁR s rozsáhlým parkem a vodní hladinou přesahující neuvěřitelných 3600 m2. Vedle léčebných bazénů jsou k dispozici zážitkové bazény s vlnobitím, skluzavkami a dalšími atrakcemi. Voda bohatá na minerály a stopové prvky blahodárně působí na kloubová onemocnění, revmatické a gynekologické potíže. Návrat do ČR ve večerních hodinách (20:00 hod).

Cena zahrnuje

 • dopravu luxusním klimatizovaným busem, 
 • 3x ubytování v soukromí - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, 
 • 3x snídani, 
 • 3x večeře, 
 • průvodce CK

Cena nezahrnuje

 • vstupné včetně vstupů do lázní,  
 • fakultativní služby
 • vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Důležité informace

Změna programu vyhrazena.
Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie ubytovacího zařízení, program a další informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Organizace tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami pořádající cestovní kanceláře Redok. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy (např. z důvodu nenaplnění kapacit zájezdu).

Nástupní místa

Praha, Hradec Králové, Pardubice, Holice, Chrudim, V. Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc (+ 250), Břeclav, Ostrava (+500)

Fakultativní příplatek

 • 1lůžkový pokoj - 700 Kč, 
 • komplexní pojištění včetně storna zájezdu - 140 Kč

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím v soukromých domech v rámci jedné ulice na okraji Büku. Snídaně je podávána ve společné jídelně každého domu. K dispozici jsou prostory pro venkovní posezení i větší skupiny osob. Večeře o 3 chodech je podávána ve stylové maďarské restauraci, místní speciality.

Orientační ceny vstupného

 • Zámek Fertöd – prohlídka zámku 2 000 HUF
 • Zámek Fertöd – prohlídka parku 1 000 HUF
 • Bükfürdö – celodenní skupinový vstup do I. relaxační zóny 9 €
 • Hévíz – 4hodinový jezerní vstup 3 700 HUF
 • Hévíz – kabina k platné vstupence 1 000 HUF
 • Sárvár – celodenní skupinový vstup 11 €

Vstupné do některých lázní je možno platit mimo forintů i v € (viz. rozpis cen výše) nebo i platební kartou. Avšak v případě zvýhodněných skupinových cen je podmínkou, aby min. 21 osob platilo vstup ve stejné měně. V opačném případě není na skupinovou slevu nárok. Kde je vstup možno platit v €, bude tedy průvodce vybírat částku za (skupinový) vstup za osobu v €.

Slevy, podrobnosti k ceně

Sleva 55+ ze základní ceny – 3%

Ostatní termíny

Kód Termín odjezdu a příjezdu Pokoj Cena
HU688-20-2 07.05.2020 - 10.05.2020 Cena za osobu 4 800,- Objednat Detail
HU688-20-3 25.09.2020 - 28.09.2020 Cena za osobu 4 800,- Objednat Detail
HU688-20-4 28.10.2020 - 31.10.2020 Cena za osobu 4 800,- Objednat Detail
< >
1