Kemp CAMPO DI LICCIA *** - Bonifacio

Poloha, okolí

Dobře vybavený kemp Campo di Liccia se nachází v klidném přírodním prostředí blízko přístavního města Bonifacio na jihu Korsiky. Kemp se rozkládá v olivovníkové zahradě o rozloze 5 ha. Nejkrásnější písečné pláže Korsiky se nachází cca 4 km od kempu. Kemp je velmi dobrým místem pro pasivní i aktivní odpočinek, protože poloha kempu z něj činí dobrý výchozí bod pro prozkoumávaní nedalekých hor i odpočinek na překrásných písečných plážích.

Vybavení

- bazén s brouzdalištěm, hřiště na pétanque, volejbal, stolní tenis, kulečník, obchod s potravinami, prádelna, restaurace, bar, pizzerie, WiFi, dětské hřiště a miniklub

Ubytování

MH Cottage Clim. (cca 27 m2) pro 4-6 os.

- obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem (vhodné pro děti do 15 let) a vybaveným kuchyňským koutem (plynový sporák, mikrovlnka, lednička s mrazákem, kávovar)
- ložnice s manželskou postelí
- ložnice se 2 lůžky
- koupelna se sprchou, oddělené WC
- terasa

MH Villa Riviera 3 ch. Clim. (cca 32 m2) pro 4-6 os.

- obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem (varná deska nebo plynový sporák, mikrovlnka, lednička s mrazákem, kávovar)
- ložnice s manželskou postelí
- 2 ložnice se 2 lůžky
- koupelna se sprchou, oddělené WC
- terasa nebo balkon

Stravování

- ubytování bez stravy
- možnost využití služeb restaurace nebo baru

Sport a volný čas

Hosté mají k dispozici bazén s brouzdalištěm pro děti, hřiště na pétanque a volejbal, stolní tenis, kulečník, dětské hřiště a miniklub s animacemi pro děti. V resortu se také pořádají taneční večery, karaoke a sportovní soutěže, na pláži je možné si pronajmout vybavení na vodní sporty.

Slevy, podrobnosti o ceně

Ceny na rok 2019 na vyžádání v CA!

Kemp CAMPO DI LICCIA *** Cottage Clim. 4-6 Cottage Clim. 4-6 Cottage Clim. 4-6 Cottage Clim. 4-6 Cottage Clim. 4-6 Cottage Clim. 4-6 Cottage Clim. 4-6 Villa Riviera 3 Ch. Clim. 6 Villa Riviera 3 Ch. Clim. 6 Villa Riviera 3 Ch. Clim. 6 Villa Riviera 3 Ch. Clim. 6