Všechny barvy Korsiky

Přehled

Stava:Snídaně
Doprava:Letecká

Informace

Program zájezdu

1. den
Letecky Praha–Bastie, přesun do hotelu.

2. den
Výlet do jedné z nejhezčích částí korsických hor přes turistické středisko Zonza a horský hřeben Bavella, procházka a koupání v kaskádách Polischelu, ochutnávka korsického piva Pietro a po cestě zpět návštěva horského městečka Sainte Lucie de Tallano a kostela v Carbini. Přesun do Propriana a ubytování.

3. den
Celodenní výlet do pestrobarevného Bonifacia přezdívaného "perla Korsiky", prohlídka města s možností výletu lodí podél vápencových skal, pěší vycházka v okolí s výhledy až na Sardinii, v podvečer možnost ochutnat speciality z moře (ústřice) i z hor (kančí).

4. den
Návštěva tajemného města Sartène, proslulého jako město vendety, poté procházka po megalitickém nalezišti Cauria a na závěr koupání a zasloužený drink na pláži v přímořské vesničce Tizzano.

5. den
Dopoledne odpočinek u moře a odpoledne odjezd do Porta s krátkou prohlídkou Napoleonova rodného města Ajaccio, v podvečer prohlídka sluncem nasvícených unikátních žulových útesů Calanche, ubytování.

6. den
Výlet do přírodní soutěsky Spelunca s možností koupání v nesčetných tůních a jezírkách horské řeky, následně občerstvení v horské vesničce Ota (pastis, mirto) s výhledem na okolní horské masívy svažující se k zátoce v Portu.

7. den
Fakultativní výlet lodí k přírodní rezervaci Scandola (výkladní skříň středomořské fauny i flory) s mezipřistáním ve vesničce Girolata, která je přístupná pouze pro pěší či mořeplavce, případně odpočinek a koupání v Portu.

8. den
Letecky zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

  • průvodce
  • letenka Praha–Bastia–Praha včetně všech poplatků ve výši 7000 Kč
  • doprava minibusem
  • 7x hotel *** se snídaní
  • informační materiály.

Cena nezahrnuje

  • příplatek za jednolůžkový pokoj (povinný) - 5 900,- Kč

Důležité informace

Ubytování

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Cestovní pojištění

Nabízíme 2 varianty pojištění UNIQA s výhodnými podmínkami:

  • - základní pojištění léčebných výloh a zavazadel L5Z (24 Kč / 48 Kč / den)
  • - kompletní balíček K5SZ (2,2 % ceny zájezdu + L5Z), který navíc zahrnuje pojištění stornopoplatků, úrazu a odpovědnosti

Poznámka

V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Informace

Změna programu vyhrazena. Minimální počet účastníků: 7.
Pořadí dnů v programu se může změnit dle aktuálních podmínek a počasí. Zájezd je pořádán v malé skupině.
Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie ubytovacího zařízení, program a další informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Organizace tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami pořádající cestovní kanceláře Adventura. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy (např. z důvodu nenaplnění kapacit zájezdu).

Slevy, podrobnosti k ceně

First-minute sleva 4 % do 20. 3. 2019

Ostatní termíny

Kód Termín odjezdu a příjezdu Pokoj Cena
19.09.2019 - 26.09.2019 Cena za osobu 31 900,- Objednat Detail
Last Minute
< >
1