Vilky OLIVA VERDE - Costa Paradiso

Poloha, okolí

Rezidence zasazená do místní zeleně a panoramatické krajiny se nachází v centru turistického letoviska Costa Paradiso. Okolí je charakteristické jedinečnými rudými skalami nejrůznějších tvarů.

VÝHODA!!! - česky mluvící delegát

Vybavení

V rezidenci se nachází bazén s lehátky, v blízkém okolí restaurace, bar, supermarket, lékárna.

 

Ubytování

TRILO pro 4-6 osob (70m2)

Apartmány mají 2 ložnice s manželskými postelemi a prostornými šatními skříněmi. Každý pokoj má k dispozici vlastní koupelnu (sprcha, bidet). V apartmánu se nachází i plně vybavená kuchyň spojená s obývacím pokojem s televizí a rozkládacím gaučem. V některých apartmánech se nachází i pračka a žehlička. Každý apartmán má venkovní terasu s posezením s výhledem na zeleň.

Stravování

Zhruba 5 minut chůze od vilek Oliva Verde se nachází restaurace a bar Sardinya, zasazený do malebné zeleně v klidném prostředí. Restauraci naleznete v Obchodním centru Sardinia, kde se nachází také supermarket, lékárna a malý obchůdek se suvenýry. V celodenně otevřeném baru se lze nasnídat, k dispozici je i rozsáhlá nabídka denního menu, italských aperitivů a večeří.

Restaurace nabízí i posezení na lehátkách u bazénu, který můžou klienti restaurace využívat zdarma denně od 8 do 18 hodin.

Vilky OLIVA VERDE - Costa Paradiso