Apartmány ALTURA - Costa Paradiso

Poloha, okolí

Nově postavený, moderní apartmán Altura se nachází v samotném centru Costa Paradisa v rozlehlé zahradě. Každý apartmán je obklopen zahrádkou s výhledem na moře.

VÝHODA!!! - česky mluvící delegát

Ubytování

TRILO pro 4-6 osob (70m2)

Apartmán nabízí dvě ložnice, obě s manželskou postelí a prostornou šatní skříní. Obývací prostory jsou spojeny s jídelnou a plně vybavenou kuchyní. K dispozici je prostorný rozkládací gauč pro dvě osoby a televize s plochou obrazovkou. Součástí apartmánu je prostorná terasa s výhledem na moře vybavená zahradním nábytkem, a malou předzahrádkou. V ložnici je také malý balkonek se zahrádkou. Samozřejmostí je koupelna s WC a sprchovým koutem. 

Stravování

Zhruba 5 minut autem od apartmánů Altura se nachází restaurace a bar Sardinya, zasazený do malebné zeleně v klidném prostředí. Restauraci naleznete v Obchodním centru Sardinia, kde se nachází také supermarket, lékárna a malý obchůdek se suvenýry. V celodenně otevřeném baru se lze nasnídat, k dispozici je i rozsáhlá nabídka denního menu, italských aperitivů a večeří.

Restaurace nabízí i posezení na lehátkách u bazénu, který můžou klienti restaurace využívat zdarma denně od 8 do 18 hodin.

Apartmány ALTURA - Costa Paradiso