Toskánsko a ostrov Elba - letecky: 09.09.2019 - 13.09.2019

Přehled

Stava:Polopenze
Doprava:Letecká
Datum:09.09.2019 - 13.09.2019
Cena:14 690,-
Cena za osobu/pobyt

Informace

Program zájezdu

1. den
Odlet z Prahy do Bologni či Pisy, dle letového řádu, přejezd do Pisy - prohlídka toskánské metropole se světově proslulou šikmou věží na Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků), baptisterium, katedrála... odjezd na ubytování, večeře.

2. den
Po snídani odjezd trajektem na největší a jeden z nejkrásnějších toskánských ostrovů Elbu, proslavený zejména pobytem Napoleona i úchvatnou přírodou, příjezd trajektem do městečka Portoferraio - prohlídka hlavního města ostrova s malebnými uličkami ve staré městské čtvrti, pobřežní promenáda, náměstí Piazza Napoleone a Villa dei Mulini (Napoleonovo muzeum), odjezd na první část prohlídky severní části ostrova, kde úchvatné skalnaté útesy střídají písečné pláže s azurově modrým mořem, možnost koupání, odjezd na ubytování v přímořském letovisku, večeře.

3. den
Po snídani dokončení prohlídky jižní části ostrova, prohlídka jednoho z nejkrásnějších městeček ostrova Marina di Campo s půvabným historickým centrem s úzkými uličkami plnými kaváren, restaurací a obchodů, volno. Odpoledne návrat trajektem na pevninu, odjezd na ubytování, večeře. Volno nebo podvečerní fakultativní výlet na poloostrov Monte Argentario s luxusními letovisky, průjezd silnicí Strada Panoramica nabízející úchvatné výhledy na skalní zátoky, útesy a zálivy.

4. den
Po snídani odjezd do Florencie se zastávkou na ochutnávku vín v oblasti Toskánska s možností nákupů, Florencie - prohlídka metropole Toskánska, centrum renesanční kultury - náměstí Signoria, most Ponte Vecchio, dóm Santa Maria del Fiore, Medicejská kaple a palác, volno k individuálním prohlídkám muzeí a galerií. Odjezd na ubytování, večeře.

5. den
Po snídani dle časových možností individuální volno u moře s možností koupání. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu Praha - Bologna - Praha včetně tax a příplatků 
 • dopravu autokarem dle programu zájezdu 
 • 4 noclehy v hotelech*** s polopenzí, s rozšířenými kontinentálními snídaněmi, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 
 • průvodce po dobu zájezdu 
 • trajekty z/na ostrov Elba 
 • ochutnávka vín 
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • vstupy do památkových objektů
 • případnou přepravu MHD
 • pobytovou taxu v Itálii (cca 2-6 EUR/osoba/noc)

Důležité informace

Fakultativní služby

 • příplatek za jednolůžkový pokoj - 2 490,- Kč
 • výlet na poloostrov Monte Argentario - 490,- Kč

Informace

Změna programu vyhrazena.
Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie ubytovacího zařízení, program a další informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Organizace tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami pořádající cestovní kanceláře CK Čedok a.s. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy (např. z důvodu nenaplnění kapacit zájezdu).