Londýnské předjaří

Přehled

Stava:Snídaně
Doprava:Letecká

Ceny

Kód Položka Cena
Ubytování v hotelu 12 990,-
Ubytování v hotelu 12 590,-

Informace

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Londýna, okružní jízda, transfer do hotelu, ubytování. Individuální volno nebo v případě dobrých časových možností návštěva centra Londýna. Individuální návrat do hotelu, fakultativně večeře, nocleh.
2. den: Snídaně, celodenní pobyt v Londýně s průvodcem. Metrem dojedeme do blízkosti Hyde parku, kde se budeme moci seznámit s nejvýznamnějšími stavbami tohoto města procházkou kolem Buckinghamského paláce, St. James parku k Westminsterskému opatství a majestátnímu Parlamentu, který se nachází
v těsné blízkosti Big Benu. Dále doporučujeme pokračovat třídou Whitehall kolem Downing Street na Trafalgarské náměstí, kde jistě nevynecháme příležitost návštěvy světoznámé obrazárny. V pozdních odpoledních hodinách můžeme pokračovat přes zábavní čtvrť Soho na Covent Garden ulicemi proslulými nejrůznějšími kulturními podniky, rázovitými puby i restauracemi pro náročné. Jistě v nás zanechá nezapomenutelný dojem návrat k metru krásně nasvícenou pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly. Návrat do místa ubytování, fakultativně večeře, nocleh.
3. den: Po snídani pěší prohlídka s průvodcem – katedrála sv. Pavla (druhá největší církevní stavba na světě), Millenium Bridge, Tate Gallery – galerie moderního umění na místě bývalé elektrárny, Globe – kopie alžbětinského divadla, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower – původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast - poslední křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Catherine´s Dock; návrat na hotel, fakultativně večeře, nocleh.
4. den: Po snídani individuální volno k prohlídkám, nákupům, fakultativním vstupům apod. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Londýn-Praha
• 3 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní
• transfery z/na letiště
• služby průvodce
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
okružní jízdu městem

Cena nezahrnuje

• částku na přepravu MHD

• vstupy do památkových objektů

Důležité informace

Fakultativní služby

• 3 večeře  2.390,- Kč
• příplatek za jednolůžkový pokoj 2.990,- Kč
• vstupenka do muzea Madame Tussaud´s 1.090,- Kč
• vstupenka na London Eye 850,- Kč
• vstupenka na vyhlídku z mrakodrapu The Shard 1.150,- Kč
 

Informace

Změna programu a hotelu vyhrazena.
Zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie ubytovacího zařízení, program a další informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Organizace tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami pořádající cestovní kanceláře. Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy (např. z důvodu nenaplnění kapacit zájezdu).
Tento zájezd pořádá partnerská cestovní kancelář Čedok.

Ostatní termíny

Kód Termín odjezdu a příjezdu Pokoj Cena
30.03.2018 - 02.04.2018 Ubytování v hotelu 12 990,- Objednat Detail
19.04.2018 - 22.04.2018 Ubytování v hotelu 12 590,- Objednat Detail
< >
1