najdete nás na facebooku

TRAJEKTY

NABÍDKA TRAJEKTŮ


NOVÉ LINKY NA SICÍLII A SARDINII 

SICÍLIE

Livorno ⇒ Palermo   po/st/pá   23:30 - 17:30

Palermo ⇒ Livorno   út/čt/so     23:30 - 17:30

Salerno Palermo   (itinerář na vyžádání)

 

SARDINIE

Livorno Olbia   denně   21:30 - 06:15

Olbia Livorno   denně   10:00 - 18:00
 

Civitavecchia Porto Torres   po/út/čt/pá/so   22:15 - 05:30

Porto Torres Civitavecchia   út/st/pá/so/ne   11:30 - 18:45

 


Trasy Corsica Ferries                                                    Trasy Moby Lines                                                            Trasy Grimaldi Lines

                                                                                         

 

V naší nabídce naleznete trajektové lístky na Korsiku, Sardinii a Elbu společností Corsica-Sardinia-Elba FerriesMoby Lines a Toremar. Dále zajišťujeme trajektové lístky do Řecka (Anek Lines, Grimaldi Lines) a na Sicílii (Grimaldi LInes, GNV).

Od našich partnerů zprostředkováváme také spoje do Španělska, Tunisu, Maroka a dalších zemí. Zprostředkováváme také okružní plavby Středozemním, Severním, Baltským a Norským mořem a daleké zaoceánské plavby.

Na ostrov Korsika mužete cestovat z Itálie (Livorno, Janov, Savona) nebo z Francie (Nice, Toulon), na Sardinii z Itálie (Janov, Livorno, Piombino, Civitavecchia) a na Elbu z Itálie (Piombino). Vybírat můžete z denních i nočních spojů, denním spojem na Korsiku poplujete 4-5 hodin, nočním 7,5-10,5 hodiny, na Sardinii trvá plavba 6,5-9 hodin a na Elbu 30min. -1 hod. (nebo 15 min. u spojů pro cestující bez auta).

V případě zájmu Vám rádi poskytneme jízdní řády a podmínky přepravy, pomůžeme Vám vybrat nejlevnější variantu přepravy a zajistíme lodní lístek. Máme on-line přístup do rezervačních systémů lodních společností. Pro rezervaci lodních lístků nás můžete kontaktovat telefonem, faxem nebo e-mailem, není nutná osobní návštěva. Platbu lze provést i bankovním převodem. Lístky lze zaslat emailem.

 

VÝHODY předem zajištěných trajektových lístků na Korsiku, Sardinii (i mezi ostrovy) a Elbu:

• velký výběr odjezdů díky spolupráci se dvěma přepravními společnostmi - až 12x denně

• nízké ceny díky speciálním tarifům

• dostáváte přímo trajektové lístky nikoliv vouchery, které je třeba v přístavu měnit za lístky

• není nutný osobní kontakt

• rezervace možné e-mailem, faxem, telefonem

• platby bankovním převodem

• zaslání trajektových lístků elektronicky

 

ZLEVNĚNÉ TARIFY

Lodní společnosti poskytují každý rok zlevněné tarify (Standard Tarif, Tarif Jackpot, Speciální tarify Moby Lines, aj.). Tyto zlevněné tarify jsou zpravidla poskytovány klientům, kteří si lodní lístky zakoupí co nejdříve. Podmínky pro poskytování zvýhodněných tarifů se každý rok mění, viz všeobecné podmínky dané lodní společnosti. Obecně ale platí stejná pravidla jako u nízkonákladových leteckých společností - určitý počet míst je vyhrazen pro daný zvýhodněný tarif a po jejich vyprodání cena stoupá na méně výhodnější tarif, a to až na plné jízdné.

Lodní společnosti také poskytují zvýhodněné ceny pro skupiny od 25 osob. Na každých 25 platících osob připadají 2 zdarma, které platí pouze přístavní poplatky, upřesnění viz sekce dané lodní společnosti.

 

POJIŠTĚNÍ TRAJEKTOVÝCH LÍSTKŮ

Protože trajektové lístky zakoupené se speciální tarifem dané trajektové společnosti jsou zatíženy 100% stornem v případě zrušení cesty a protože stornopodmínky na plné jízdné nejsou tak příhodné, připravili jsme pro naše klienty nabídku POJIŠTĚNÍ PROTI STORNU PŘEPRAVNÍHO LÍSTKU.

Svým klientům nabízíme tento produkt ve spolupráci s pojišťovnou Allianz. Pojistné činí 2,5 % z ceny trajektového lístku, pojistné plnění je ve výši 80 % z celkové výše stornopoplatku

Za pojistnou událost se považuje:

- akutní onemocnění nebo úraz pojištěného nebo jeho osoby blízké, které vznikly za trvání pojištění a v jehož důsledku dojde k takové změně zdravotního stavu, která neumožní podle ošetřujícího lékaře pojištěnému ve sjednaném termínu a rozsahu cestu absolvovat;

- úmrtí pojištěného; úmrtí osoby blízké pojištěnému, ke kterému dojde za trvání pojištění, nejdříve však 60 dní před nástupem cesty;

- akutní onemocnění, úraz nebo úmrtí spolucestujícího, pokud by pojištěný musel nastoupit cestovní službu sám;

- značná škoda na majetku pojištěného nebo spolucestujícího, vzniklá v době trvání pojištění, která byla způsobena následkem živelní události či trestného činu třetí osoby, pokud pojištěný nebo spolucestující doloží, že z tohoto důvodu nemůže nastoupit pojištěnou cestu;

- podání žádosti o rozvod ze strany manželů nebo návrhu na zrušení registrovaného partnerství ze strany registrovaných partnerů, pokud jsou uvedeni na jedné pojistné smlouvě;

- obdržení nečekané výpovědi z pracovního poměru pojištěného ze strany zaměstnavatele z důvodu organizačních změn.

 

ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ A PLATBY TRAJEKTOVÉHO LÍSTKU

V případě Vašeho zájmu o rezervaci trajektového lístku nás kontaktujte co nejdříve, cena je proměnlivá a obecně platí, že čím dříve lístek zakoupíte, tím nižší cenu zaplatíte.

Při prvním kontaktu s námi prosím uveďte termín (a nejlépe i přidbližnou denní dobu plavby), počet osob, počet dětí do 4 a 12 let, údaje o vozidle (délka, výška nebo jen typ vozu) a kontakt na Vás (email, telefon pro dotazy).

V co možná nejkratší době Vám vystavíme a zašleme aktuální cenovou kalkulaci a možné varianty odjezdů.

Pokud si z odjezdů nevyberete, nevadí, můžeme Vám zkusit najít odjezd +- stanovený počet dní.

Pokud si vyberete, můžete se za námi zastavit a provést platbu - téměř ve všech případech odcházíte již s hotovým trajektovým lístkem a kompletním odbavením. Protože samozřejmě chápeme, že ne všichni se u nás mohou zastavit osobně, je možné vše vyřešit elektronicky. Vystavíme a zašleme Vám fakturu s naším číslem účtu (buď korunovým nebo eurovým), na který je třeba platbu poukázat.

Platbu lze tedy provést v € nebo CZK, záleží jen na Vás, pro jakou měnu se rozhodnete, ale prosíme dodržujte zvolenou měnu, jelikož na faktuře uvádíme pouze číslo účtu podle toho, která měna byla dohodnuta.

Nejrychlejší variantou platby je vklad požadované částky v kterékoliv pobočce KB. Samozřejmě akceptujeme převody z jiných bank, musíte ale počítat s několikadenní prodlevou mezi platbou a zobrazením částky u nás. V takovém případě Vám doporučujeme zaslat nám potvrzení o provedeném převodu či vkladu (fax: 542 215 120, email: ckibis@ckibis.cz), na základě kterého Vám lístky vystavíme.

 

VYSTAVENÍ A ZPŮSOB DORUČENÍ TRAJEKTOVÝCH LÍSTKŮ

Po obdržení úhrady (dokladu o úhradě) trajektové lístky ihned vystavujeme. K vlastnímu vystavení je třeba poskytnout nám tyto údaje: všechna celá jména cestujících (na první místo prosím uvádějte řidiče), jejich data narození (nikoliv rodná čísla), SPZ a rozměry automobilu, příp. přívěsu, obytného auta, nástavce na kola, střešního držáku na zavazadla apod.

Poté od nás obdržíte trajektový lístek, který Vás opravňuje k nalodění na trajekt, nejde tedy o voucher a nemusíte tak již lístky vyzvedávat v přístavní kanceláři. Spolu s ním Vám zasíláme také informace k nalodění a mapky přístavů s kontakty na přístavní kanceláře. Tyto materiály posíláme emailem nebo doporučeným psaním.

 

VZDÁLENOSTI DO PŘÍSTAVU

  LIVORNO PIOMBINO JANOV SAVONA CIVITAVECCHIA
BRNO 1060 km 1130 km 1130 km 1160 km 1230 km
PRAHA 1110 km 1190 km 1070 km 1110 km 1280 km

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT

adresa:   Radnická 11, 602 00 Brno

tel.:         +420 542 215 393

fax:         +420 542 215 120

mobil:     +420 777 333 401, 603 563 244

skype:      ck.ibis

e-mail:     ckibis@ckibis.cz

web:         www.ckibis.cz, www.ostrovkorsika.cz

 

 

 

Itálie - Korsika - Itálie

Itálie - Sardinie - Itálie

Itálie - Elba - Itálie

Pro tyto trasy nabízíme trajekty těchto lodních společností:

CORSICA FERRIES, SARDINIA FERRIES, ELBA FERRIES:

novinky
flotila Corsica-Sardinia Ferries
na palubě
jízdní řád a ceník
cenové podmínky a storno
mapa vzdáleností přístavů
kabiny
Nautel
otázky a odpovědi
plánky přístavů CF
kamionová doprava
všeobecné přepravní podmínky
skupinové ceny trajektů
poptávkový formulář

OBJEDNÁVKA

 

Itálie - Korsika - Itálie

Itálie - Sardinie - Itálie

Itálie - Elba - Itálie

Korsika - Sardinie - Korsika

Pro tyto trasy nabízíme trajekty těchto lodních společností:

MOBY LINES, TIRRENIA, TOREMAR:

naše flotila
jízdní řád a ceník
mapa přejezdů
kabiny
MOBY night
příjezd do přístavů
přepravní podmínky
poptávkový formulář

OBJEDNÁVKA

 

Itálie - Sicílie - Itálie

Itálie - Sardinie - Itálie

Itálie - Tunis - Itálie

Itálie - Maroko - Itálie

Itálie - Řecko - Itálie

Pro tyto trasy nabízíme trajekty této lodní společnosti:

GRIMALDI LINES:

poptávkový formulář

OBJEDNÁVKA