najdete nás na facebooku

Slevy

VYUŽIJTE NÁŠ SYSTÉM SLEV A UŠETŘETE!

 

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP do 31.12.2017

Rychlá a včasná rezervace Vám přináší nejen nejširší výběr z nabídky, ale i výhodu v podobě slevy 600 – 1.000,- Kč/os. (dle termínu zájezdu) z ceny zájezdu na týden a více dní pořádaného přímo CK ANTLOVÁ s.r.o. (dále jen CK) objednaného do 31.12.2017, u krátkodobých zájezdů slevy 100 - 200,- Kč/os. podle zájezdu - je vždy stanoveno u ceny zájezdu.

Do 31.3.2018 neúčtujeme poplatek za rezervaci trajektu ve výši 3-7 € (dle trajektové společnosti). Navíc poskytujeme také slevu 3 % ze základní ceny ubytování s vlastní dopravou, které je přímým katalogovým produktem CA Ing. arch. Irena Antlová – IBIS (dále jen CA). V případě objednání trajektu i ubytování najednou je sleva navýšena na 5 % ze základní ceny ubytování. UPOZORNĚNÍ! Slevy ubytování nelze kombinovat se slevami od ubytovatelů (vždy je poskytována ta výhodnější)!

 

3-7 €   3-5 %  100-200,- Kč/os. / 800-1000,- Kč/os.

 

SLEVY PRO VĚRNÉ KLIENTY

Při opakovaném nákupu Vám jako věrným klientům poskytneme slevu 800,- Kč/os. z ceny zájezdu na týden a více dní, který je přímo pořádán CK, u krátkodobých zájezdů slevu 100 - 200,- Kč/os. podle zájezdu - je vždy stanoveno u ceny zájezdu. Dále pak slevu 3 % ze základní ceny ubytování s vlastní dopravou, které je přímým katalogovým produktem CA, a slevu 3 % z jízdného u trajektových lístků společnosti Corsica-Sardinia Ferries, MOBY lines a ANEK lines (pouze z jízdného bez tax a poplatků).
Do 31.3.2018 Vám při rezervaci ubytování s vlastní dopravou jako odměnu poskytneme slevu zvýšenou o 1%, tj. celkem 4 % z ceny ubytování, které je přímým katalogovým produktem CA.

 

3 % 3-4 % 100-200,- Kč/os. / 800,- Kč/os.

 

DĚTI ZDARMA A SLEVY PRO DĚTI

Trajektové lístky - děti do 2 let mají přepravu zdarma, děti do 4 let cestují pouze za cenu tax a poplatků, děti do 12 let hradí poloviční jízdné, taxy a poplatky v plné výši.
Ubytování – děti do 4 let mají ubytování ve většině ubytovacích kapacit zdarma.
Zájezdy – dětem do 12 let poskytujeme slevu 500,- Kč z ceny zájezdu, který je přímo pořádán CK. 

 

500,- Kč/os.

 

SLEVY PRO SENIORY

Všichni senioři mohou využít jedinečné příležitosti speciálních slev pro osoby starší 60 let a to 5 % ze základní ceny ubytování a zájezdů, které jsou přímým katalogovým produktem CK a CA. 

 

5% 5%

 

SLEVY PRO NOVOMANŽELE

Jako svatební dárek jsme připravili pro všechny páry, které uzavřely sňatek v tomto roce, slevu 5 % ze základní ceny ubytování a zájezdů, které jsou přímým katalogovým produktem CK a CA (nutno předložit kopii oddacího listu). 

 

5% 5%

 

SLEVY PRO UČITELE

Učitelé jsou do jisté míry omezeni ve výběru své dovolené prázdninami, zaslouží si proto cenová zvýhodnění právě v období hlavní sezóny. Připravili jsme tedy pro učitele a profesory základních a středních škol v termínech 01/07 - 31/08 slevu 5 % ze základní ceny ubytování a zájezdů, které jsou přímým katalogovým produktem CK a CA.
 
5% 5%

 

SLEVY PRO DRŽITELE ZTP

Pro všechny držitele průkazu ZTP jsme nachystali 5 % slevu ze základní ceny ubytování a zájezdů, které jsou přímým katalogovým produktem CK a CA.

 

5% 5%

 

SLEVY PRO KOLEKTIVY

Pokud se domluvíte se svými příbuznými nebo přáteli (minimálně 12 osob), že strávíte dovolenou spolu, zakupte si ji najednou a my Vám poskytneme 5 % slevu ze základní ceny ubytování a zájezdů, které jsou přímým katalogovým produktem CK a CA, a 3 % z jízdného u trajektových lístků společnosti Corsica-Sardinia Ferries, MOBY lines, ANEK lines, GRIMALDI lines (pouze z jízdného bez tax a poplatků).

Slevy nelze uplatňovat u již zvýhodněných skupinových cen.

 

5% 3%

 

BONUSY PŘI REZEVACI POBYTU S VLASTNÍ DOPRAVOU

- při zakoupení týdenního ubytování a zároveň i lodního lístku na Korsiku MAPA OSTROVA a KAPESNÍ SLOVNÍČEK pro Vás

 

PODMÍNKY PRO POSKYTNUTÍ SLEV

- slevy nelze vzájemně kombinovat či sčítat
- v případě nároku na více slev je vždy poskytnuta ta sleva, která je pro zákazníka nejvýhodnější
- sleva je poskytována ze základní ceny služby, ve které nejsou zahrnuty příplatky a pobytová či korsická dopravní taxa
- upozorněte prosím prodejce předem, že budete uplatňovat příslušnou slevu z ceny pobytu
- slevu nelze uplatnit dodatečně
- případné slevy, vyhlášené CK a CA po datu podpisu Závazné přihlášky - Cestovní smlouvy nebo po úhradě faktury
  zákazníkem, nezakládají právo zákazníka na zlevněnou cenu
- všechny výše uvedené slevy se nevztahují na produkty pořádané ve spolupráci s partnerskými CK - viz informace
  v katalogu nebo aktuálním ceníku u jednotlivých kapacit a zájezdů